Czas zwiedzić "Milczący zamek"


 Kolejna recenzja dla „Qfant”. Tym razem moje pierwsze spotkanie z pisarstwem Kate Morton. Jej „Milczący zamek” to zdecydowanie jedna z najlepszych książek, jakie czytałam w tym roku. Dla zainteresowanych link do tekstu - KLIK

Komentarze

 1. Intueri przeczytałam już kilka recenzji tej książki. Wszystkie były raczej pozytywne, ale dopiero Twoja mnie przekonała do sięgnięcia po lekturę :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Mayu - wielkie dzięki za tak piękną pochwałę :). A do lektury książki naprawdę zachęcam. Jest niesamowita. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz. Wierz mi, warto mieć "Milczący zamek" w swoich zbiorach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja recenzja mnie zauroczyła; czuć, że książka naprawdę wywarła na Tobie pozytywne wrażenie:)
  Z chęcią przeczytam, piękna opowieść!

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie każdy temat warto odkurzać i nie każdy potrafi odkurzać tak sprawnie i urzekająco jak Morton, jestem po lekturze tego tytułu i jestem pod ogromnym wrażeniem, już się nie mogę doczekać kiedy sięgnę po jej kolejne książki. Kate Morton jest w czołówce moich ulubionych pisarek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa składanka i wbrew pozorom oryginalny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Isadoro - w tę powieść naprawdę warto zainwestować. Ja swój egzemplarz dostałam, co nie przeszkadzało mi kupić następny dla zaprzyjaźnionej osoby :).

  Aneto - czytałam Twoją recenzję, zostawiłam pod nią nawet komentarz. Też chciałabym kiedyś dołączyć do Twoich ulubionych pisarek. Może nie do czołówki, takich aspiracji nie mam, ale... Zobaczymy, zobaczymy :).

  Taki jest świat - przez tę książkę się pędzi, tak strasznie wciąga. Jest naprawdę ciekawie skonstruowana. Polecam lekturę :).

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty

Etykiety

Pokaż więcej