Urodziny



Nie jestem najlepsza w pamiętaniu o rocznicach. A już o swoich własnych, to w ogóle. Jakoś nie bawi mnie obchodzenie imienin czy urodzin. Bo co tu świętować? Fakt, że jest się rok starszym? Może ci, którzy dokonują rzeczy wielkich, wspaniałych, godnych zapamiętania, lubią dzień swoich urodzin. Ale ja mam sobie wtedy zawsze ochotę zaśpiewać utwór z musicalu „Nędznicy” – „jeszcze jeden dzień bliżej do śmierci”.
            Dlaczego o tym mówię? Nie wiem, jest to chyba forma usprawiedliwienia faktu, że znów zapomniałam o urodzinach własnego bloga. To już trzy lata. Trzy długie lata, o których zapomniałam, w ferworze poprawiania kolejnej książki. Powieść ta oczywiście, w moim mniemaniu, ma stać się bestsellerem, a pewnie nie zostanie nawet wydana. Kiedy zakładałam bloga, byłam jeszcze na studiach. Dziś mam za sobą 279 postów, 33 tysiące wyświetleń i założenie strony na FB. Początkowo pisałam tylko o książkach i filmach, z biegiem czasu poszerzając notatki o kolejne moje zainteresowania i komentarze do rzeczywistości.  Czy mam też wiernych czytelników? Tego akurat nie wiem. Mam? Puk, puk, jesteście tam?
            Czego na kolejny rok życzyć Edgarowi? Cóż, chyba, żeby mu się chciało, bo to już jednak stary koń jest. Komentarzy też mu życzę, bo miłe jest wiedzieć, że gdzieś tam jest ktoś, kto notatkę na blogu jednak przeczytał. Życzę mu też kolejnego roku. Mimo, że z każdym dniem „jeden dzień bliżej do śmierci”.  A teraz, gdy skończyłam z książką i ona ze mną skończyła, wracam spokojnie do blogowania.

Komentarze

 1. Puk puk , jestem. i życzę kolejnych sukcesów i wytrwałości

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego :) Sto lat blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaglądam od czasu do czasu i przeoczyłam dzień urodzin. Ale składam spóźnione życzenia .Dużo chęci, wiele wytrwałości,moc pomysłów i radości z osiąganych celów. Anioł Stróż

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja czytam systematycznie i zawsze z niecierpliwoscia czekam na kolejne wpisy. Aprzy okazji: czy Edgar wybral juz najlepsza ksiazke lipca? Wiem, ze jest jeszcze troche czasu, ale juz nie moge sie doczekac. Z okazji urodzin zycze weny, wielu czytelnikow, satysfakcji i wielu ciekawych inspiracji.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty

Etykiety

Pokaż więcej